Travestilerde Spor ile Zayıflama

Travestiler sporla birlikte kilo verebilir mi? Evet, spor ile birlikte verilen kilolar gerçekten zayıflama haplarına ve aç kalarak yaptığınız diyetler sonucu verdiğiniz kilolardan kat kat daha iyidir. Metabolizmanızı bozmayarak vücudun sıkılaşmasını sağladığınız çeşitli fitness, kardiyo ve egzersiz hareketleri sayesinde yağlarınızı normal yollardan yakarak bu kilolardan kurtulabilirsiniz. Diğer yöntemler ile verilen kilolar ne yazık ki tekrar dönebiliyor.

İstanbul travestileri zayıflamak için bazı ipuçları lazımdır. Sizlere bu ipuçlarından bir kaç tanesini bahsedeceğiniz. İlk kuralımız spor mutlaka hayatınızda haftalık olarak bir planda yer almalıdır. Kadınlar sporu erkek arkadaşı gibi görerek onla birlikte yaşamayı artık bir prensip haline getirmemeliler. Daha iyi bir vücut ve güzellik için bunu yapmalısınız. Bununla birlikte çeşitli zayıflatıcı bitkisel çayları da günlük beslenme programınıza dâhil ederek yağlarınızın daha hızlı erimesini ve yediğiniz yiyeceklerden alacağınız yağ miktarını biraz olsun azaltabilirsiniz. Mutlaka tüm öğünlerinizde ana yemekten önce bir çorba kâsesini içiniz. Ekmek olarak kepekli ya da çavdar ekmekleri tercih ediniz.

Meyve ve meyve sularından bol bol gün içerisinde tüketiniz. Daha az kalori ve daha çok protein mantığı ile devam ederek kısa zamanda kolay kilo verebilirsiniz. Çeşitli zayıflama haplarına birçok para vererek sağlığınızı riske atmayınız. Zayıflama ilaçları yüzünden bugün ölen bir kaç tane örnek insanımız vardır. Ne yazık ki bu ürünlerin piyasada sahtesi çok dolaşmakta olduğundan sağlığınızı ucuz yerlerden tehlike atmayınız.

Egzersizler yaparak bir ayda doğal yöntemlerle bir kilo vermek varken diğer yöntemlere fazla aldanmayın. Eğer gerçekten ihtiyacınız var ise böyle bir zayıflama ürününe bunu kaliteli yerlerden temin ederek ve uzman diyetisyen doktorlara danışarak yapmalısınız. Sağlıklı zayıflamalar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

travesti