Travestiler İçin Cinsel İsteği Artırma Yolları

Travestiler için önemli bir husustur cinsel ilişki. Günde çok sayında insanı mutlu etmek zorundadırlar ve işleri gerçekten çok zordur. Şimdi biz travesti hanımlara bir kaç küçük tüyo vereceğiz.

Besinlerle Cinsel İstek Artışı
Evet besinler cinsel istek artışında önemli bir etkendir. Örneğin; zencefil duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerde kullanılıyor. Bu yüzden yediğimiz besinlerin içine biraz zencefil koymak cinsel istekte artışa sebep olacaktır. Çilek afrodizyak etkisine sahip olduğu için cinsel hayata olumlu etkide bulunuyor. Muz bromelain isimli bir enzim içerir. Bu enzim cinsel gücü ve libidoyu yükseltir. Çikolata herkesçe bilinen en güzlü afrodizyak depolarından biridir. Hatta geçmiş tarihte katı kurallarla yaşayan toplulukların zevklerin önüne geçmek için çikolatayı yasakladığı bilinir. Kırmızıbiber mutluluk hormonu endorfin üretimini destekleyen “capsaicin” adlı bileşeni içeriyor. Bu bileşen kan dolaşımını ve kalp atışını hızlandırıyor böylece cinsel performansı arttırıyor. Son olarak maydanoz içinde bulunan B12 vitamini sayesinde seks gücünde büyük artış sağlıyor.

Aktivite ve Eylemlerle Cinsel İstek Artışı

Egzersiz: Fit olmak enerjinizi ve dolayısıyla da seks gücünüzü artırır. Egzersiz yaptığınızda vücudunuz endorfin salgılar. Bu salgı sizi daha mutlu kılar ve işinize daha çok konsantre olmaya imkân verir.

Düzenli uyku: İnsanın bir günde alması gereken minimum uyku saati 7-9 arasıdır. Bundan daha kısa uyumak vücudun çalışma aksamına zarar verebilir ve cinsel performansı düşürür.
Kendinle barışık olma: Gerçek seks dürtüsü insanın kendini beğenmesiyle oluşur. Hayatınızda stres, korku, endişe ve buna benzer olumsuz etkenler varsa bunları ortadan kaldırmak cinsel hayatınıza büyük ölçüde iyileştirecektir.
Müzik: Seksten önce veya seks esnasında güzel ve ruha hitap eden sakin müzikler moda girmenizde yardımcı bir etkendir.
Koku: Hem partnerinizin hem de sizin cinsel dürtülerinizi harekete geçirmede en önemli etkenlerden biri kokudur. Beş duyumuzun içinde akılda en çok kalan ve en tetikleyici olan kokudur. Güzel kokular sürmek cinsellikte işinizi epey kolaylaştıracaktır.
Kimyasallar ile Cinsel İstek Artışı
Viagra: Vücutta belirli bölgelerdeki düz kasları gevşeterek kan akışını arttıran kimyasal bir maddedir. Cinsel performansı yüksek ölçüde arttırdığı bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

travesti