Neden YurtDışındaki Travestiler Daha Güzel?

Çağımızın en güzel sex objelerinden biri tabiki travestiler. Sayıları oldukça fazla olan bu 3. kimlik Ülkemizde de en popüler sex partnerlerinden birisi haline gelmektedir. Bazı takipçilerimizin sıkça sorduğu sorulardan biri olan Neden yurt dışındaki travestiler daha güzel? sorusunu bu yazımızda cevap vereceğiz.

Hem görünüm hemde fizik olarak yabancı uyruklu travestiler daha popüler pekala bunun sebebi nedir? En büyük etkenlerden biri olan estetik yurt dışında daha profesyonel ve daha ince yapılmakta. Ülkemizde son dönemlerde yeni yeni gerek burun, gerek göğüs gerekse diğer estetik konularında uzman olan kişiler yurt dışındaki meslektaşlarına bakarak daha amatör kalmaktadır.

En büyük etkenlerden biri ise hiç şüpheniz imkan ve operasyonlarda kullanılan bazı sistem ve kimyasal maddeler. Şehir ve ilçelerimizde bu imkanlar kısıtlı olduğu için uzman arkadaşlar görevlerini ister istemez tam yapamamakta. Ama bu söylediklerimiz hepsi için geçerli değil Yurdumuzun büyük şehirlerinde olan bazı uzman kişiler estetik cerrahı olarak kendilerini görmek isteseler bile ne yazık ki bu mümkün değil. Bu estetik operasyonları sonrası bazı travesti bireyler hem canlarını hemde fiziki görünümleri kaybetmiş bulunmakta.

Türkiye de bulunan cerrahların ve estetik uzmanlarının çoğunluğu sadece bu işi para için yaptıklarını var sayar isek ülkemizde estetik olayı dahada ciddi boyutlarda kişilere zarar açabileceği aşikar. Bunun neticesinde Ankara, İstanbul, Bursa ve İzmir deki travestiler estetik ve güzellik ameliyatları için genellikle Tayland ı tercih etmekte. Tercihlerini en büyük etkenlerinden biri ise Tayland da bulunan imkan ve ameliyat için kimyasal maddelerdir oradaki uzmanlar kendi branşlarında daha başarılı oldukları bilinmekte.

Her yıl geleneksel olarak Tayland da düzenlenen Miss Tiffany’s Universe travesti güzellik yarışması bunun açık örneğidir. Tayland – Pattayada her Mayıs ayında düzenlenen bu güzellik yarışması Miss Thailand kadar önemli bir organizasyondur. Türkiye’de durum böyle iken yurt dışındaki travestiler neden bu kadar güzel demek bence biraz saçmalık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir