Neden Travestiler İle Sex?

Yıllardır merak edilen bir sorudur aslında kadınlar dururken neden travestiler ile sex?  Kadınların verdiği haz zevk yetmiyormu acaba erkeklere? Erkekler neden travestiler ile sex yapmayı daha çok seviyor.

Muhtemelen İstanbul travestileri kadınlar gibi sex esnasında nazlı değiller kadınların klasik sorunudur bu aslında sex esnasında şunu yapma, bunu istemem vs travestiler de böyle bir şey söz konusu deildir her fantaziye ve her ortama açıklardır erkeğini mutlu etmesini en iyi şekilde bilen çılgın sex partnerleridir. Hemcinslerinden oldukça sevk alırlar ve sex i ellerinden geldiği kadar uzun tutmayı severler.

Peki nedir bu travestileri çekici kılan özellik?

Muhtemelen eşinden, sevgilisinden bulamadığı ilgi, alaka ve sex sıfatlarını travesti partnerden ve sevgilisinin göstermediği ilgiyi gösterdiği için olabilirmi acaba? Evet muhtemelen öyledir çünkü travestiler yatakda doyumsuz birer sex makinalarıdır ve bütün fantezileri sadece ve sadece erkekler içindir. Tek arzuları ve istekleri sadece erkeğini memnun ve mutlu etmektir makalemizin başındada söylediğimiz gibi kadın gibi naz yapmazlar tamamen sex’e odaklı hareket ederler.

Kişisel bakım olarakta kadınlardan üstündür travestiler özellikle Ankara travestileri saç, makyaj ve estetik için dünya masrafa girerler ve bir o kadarda kadınları kıskandıracak güzelliğe sahiplerdir. Kadınlar kendilerine rakip olan bu cins i alt etmeyi başaramazlar ve yenilmeye mahkumdurlar çünkü travestiler kadınlar kadar savurgan ve egoları yoktur tamamen ego dan arınmışlardır. Onun için bir erkek hiç şüphesiz travestiler ile sex yapmayı muhakkak denemeleri gerekmektedir. Travesti ile sex yapmayan erkek bu sex duygusundan mahrum kalmış ve şanssızdır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir