İstanbul Travesti Bireylerin Günlük Yaşantıları

İstanbul travesti bireylerin günlük yaşatınları genellikle hep aynı yönde ilerler ve olanakları kısıtlıdır. Travesti bireyler günlerinin bir bölümünü evlerinde geçirirler.

İstanbul travestileri günlerinin büyük bir bölümünü evlerinde evcil hayvanları ile geçirmekten mutluluk duyarlar. Onların en büyük hobileri evcil hayvanlarıdır çoğu travesti birey evlerinde birden fazla evcil hayvan beslerler ve evlatları gibi ilği alaka gösterirler. Diğer travesti portal olan sitemizde aslı olmayan bir haber üzerine sohbet etmiştik ve Şişli semtinde travesti ve evcil hayvanları üzerine bir takım dedikodu’ların çıktığından bahsetmiştir bu konu üzerine basa basa tekrar söylemek istiyoruzki travesti bireylerin evcil hayvanları arasında çok büyük ve bir o kadarda güzel bir bağ varki bunu kelimelere sığdırmak imkansız.

istanbul travesti avrupa yakası

Taksim bölğesinde bulunan travesti bireyler ise günlük yaşantılarının çoğu bölümünü gece club’lerinde geçirmektedirler hem eğlenmek hemde müşteri potansiyelini artırmak için mecburen gece club’lerinde takılmak olan travestiler gece hayatına düşnlükleri ile bilinirler fakat bu işin doğrusu dışarıdan göründüğü gibi değildir. Müsteri potansiyelini genişletmek adına gece hayatlarına önem veren travesti bireyler mecbur oldukları için bu yola başvurmuşlardır.

Beylikdüzü ve Bakırköy bölğesinde yaşamlarını sürdüren travestiler ise sosyal yaşantılarını alış veriş merkezlerinde alışveriş yaparak sürdürmektedirler İstanbul bölğesinde yaşayan kişiler iyi bilirlerki şehirin neredeyse en büyük alış veriş merkezleri bu bölğelerde bulunmaktadırlar. Beylikdüzü ve Bakırköy travestileri gece hayatlarını ekseri cumartesi dünleri Şişli bölğesindeki gece club’lerine takılarak geçirmektedirler bütün haftanın stress ve yorğunluğunu cumartesi geceleri atmaktadırlar.

Kadıköy travestileri ise gece hayatına biraz uzaklardır ama onlarında en büyük artılarından biri ise yaşadıkları bölğede Deniz olduğu için diğer bölğede yaşayan travestilerinden bir adım öndelerdir. İstanbul travesti bireylerin vazgeçilmezleri arasında Deniz ve Doğa bulanmaktadır ve Kadıköy travestileri bu yüzden çok şanslılardır. Anadolu Yakası bölgesinde gece hayatı biraz durğundur ama Kadıköy taraflarında ise çok güzel türkü barlar mevcutturki travestiler bu güzellikten asla kendilerini alı koyamazlar.

anadolu yakası travesti

Pendik Ve Kartal travestileri ise hiç süphesiz kendi yaşan yerlerine en yakın semt olan Kadıköy’de takılılarlar Anadolu Yakası’nın en gözde semtlerinden olan Kadıköy her olanağa ve eğlenceye açıktır. Asla vazgeçemezler bu bölğeden onlarda hafta sonu Avrupa Yakası tarafına eğlenmeye giderler ama o kadar sık gidemezler çünkü aradaki mesafe oldukça uzaktır.

Her ne kadar mesafer uzak olsada amaç hiç süphesiz eğlenmek ve bütün bir haftanın stresini atmaktır bunun için eğlencenin baş kenti olan İstanbul nerde ise tek seçenektir ve yerli yabancı bütün toplum akın akın İstanbul tarafına eğlenmeye gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

travesti