Görülmeye Değer Ankara Travestileri

Ankara travestileri namı değer başketmizin birbirinden ünlü ve güzel travestileri oldukça yüksek nüfusa sahip ve yerleşim alanı ile oldukça zengin ilimiz ankara her yıl gün geçtikçe travesti nüfusuna değer kattıkça katıyor.

5 milyon 280 bin nüfusa sahip bu şehrimiz oldukça popiler olduğu kadar bir o kadarda travestileri ile meşhurdur. Ankara halkı ile gayet iyi anlaşan travestiler sorunsuz olarak yıllardır sabit ve en meşhur semtlerde yaşamlarını devam ettirmektedirler. Özellikle Kızılay semt’inde yaşamlarını devam ettiren bireyler alış veriş merkezleri, caddeler hatta semt pazarında bile sıkça karşılaşabilirsiniz. Hatırlarsanız geçen sene Ankara’da yerlerdeki kartvizitler hakkında bir suç duyurusu oluşturulmuş ve bu suç duyurusu hakkında yeni kararlar alınmıştı. Bilinmesi gereken en önemli şey ise bu kartvizitlerin travestilere ait olmadığıdır. Kartvizitlerin üzerine şehrin en popiler travestilerinin resimlerini bastıran ve prim yapmaya çalışan kişiler tarafından ucuz ve basit numaralardan biridir.

Ankara’da caddede çalışma olasılığıda mümkündür caddelerdeki travesti çalışmalarına halkın ufak tefek tepkisi olsada bir o kadarda çok fazla talep vardır. Genellikle Ankara travestileri caddede çalışmak için Hoşdere caddesini kullanmaktadırlar. Çankaya taraflarında bulunan bu cadde’de gece saat 00:00 dan sonra bir çok travestiyi çalışır halde görmeniz mümkündür. Gece geç saatlere kadar hizmet verirler caddede çalış travestilere çoğu kişi gaspçı vs desede bunlar yalandan ibarettir ve emellerine ulaşamayan halkın klasik bir oyunudur kesinlikle alakası yoktur.

İstanbul’a bakaran Ankara travestilerinin gece hayatı pekte iyi sayılmaz çünkü kafalarına göre eğlenecek stress atacak çok sayıda mekan yoktur. Bildiğimiz kadarı ile şehirin en gözde caddesi olan Tunalı Hilmi caddesinde Sıxtıees adı ile bulunan 1 adet bar vardır. Bunun haricinde gece gayatı pekte popiler sayılmaz tabiki bir İstanbul kadar deil Ankara.

Gece hayatından bahsetmişken popüler olmayan başka bir şehirimizde Eskişehir ne yazıkki Eskişehir travestilerinin de bütün haftanın yorğunşugunu atacak henüz bir eğlence mekanları yok umarızki bu yazımızı dikkate alıp travestiler için uygun bir gece hayatı sunarlar.

Ankara travestileri hakkında verebildiğimiz ufak çaplı bilgiler bu kadar ilerleyen zamanlarda sizler için daha sağlıklı bilgiler edinip gerekli yerlerde makaleler sunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

travesti