ESTETİKSİZ DAHA DOLDUN DUDAKLAR

Travestiler güzellik uğruna hem çok paralar harcayıp hem sağlıksız yollara başvurabiliyor. Doldun dudaklara sahip olabilmek için birçok yöntem deniyorlar. Estetik operasyonlar, dudak dolgusu enjekte işlemi, daha belirgin göstermek uğruna dudak kontörü, dövme vs. sonuç olarak bu yöntemlerde kalıcı olmuyor. Dudaklarınıza dolgu maddesi enjekte edildiğinde ortalama süresi 4 ay oluyor. Zamanla dolgu maddesi vücut tarafından emilerek dolgun görüntü kayboluyor. Estetik operasyonlar ise yaşlanma sürecinde hoş olmayan bir görüntü meydana getirebiliyor. Çok paralar harcamadan, canınız yanmadan daha doğal yöntemlerle evde kendinizin yapabileceği birkaç yöntem anlatacağım sizlere İstanbul travestileri. Az sonra sizinle paylaşacağım yöntemlerin hepisiniz bizzat kendim de denemiş bulunmaktayım. Evet, geçice çözümler ama yapması kolay. Risk yok ve sağlığa zarar vermiyor.

Öncelikle kendinize temiz bir dış fırçası edinin. Ne yumuşak ne çok sert fırçalı olsun. Makyaja başlamadan önce dudağınızı 2 dk kadar diş fırçası ile fırçalayın. Bu yöntem dudaklarınızdaki ölü deriyi atmanıza yarayacağı gibi dudaklarınız şişecek ve daha bir dolgun görünecek. Ayrıca kan dolaşımını da hızlandırmış oldunuz için etkisi uzun sürecektir. Bu işlemden sonra rujunuzu sürmeden önce dudak çerçevenizin bir tık dışından kalem çekin. Bu yöntemle dolgun görüntüyü sabitlemiş olacaksınız. Şimdi rujunuzu sürebilirsiniz.

Daha etkili bir yöntem daha var. Bunun için öncelikle aktara gitmeniz gerekiyor. Aktardan nane yağı ve toz tarçın alın. Pahalı malzemeler değil. Sabah kalktığınızda makyajınızı yapmadan uygulamanız gerekiyor. Yine önce dudağınızı diş fırçası ile fırçalayın. Sonrasında temiz bir yüzeyde birkaç damla nane yağı ile çok ufak bir miktar tarçını karıştırın. Krem kıvamında olsun. Sonra bu birleşimi dudağınıza sürün ve 10 dk bekletin. Dudağınızın birkaç saniye sonra yandığını yâda karıncalandığını hissedeceksiniz. Korkmayın bu tamamen nane yağının etkisidir. Sonrasında yine fırçalayarak su ile arındırın. Dudaklarınız öncesinden daha doldun olacağını göreceksiniz.

Bu uygulamalarla kendinize zarar vermeden dolgun dudaklara sahip olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

travesti